Сезони за PS4 и Xbox One ще има!

Официални новини от Blizzard
Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Сезони за PS4 и Xbox One ще има!

Мнение от Монаха » 04 апр 2017, 12:01

thepeanut написа:Иха и аз искам :)
Човек....даже не ми е ясно защо близард не го позволят това за PC.....просто нямам разумно обяснение.....поне за хардкор.

Потребителски аватар
thepeanut
MVP
MVP
Мнения: 452
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Сезони за PS4 и Xbox One ще има!

Мнение от thepeanut » 04 апр 2017, 16:54

Интересен е чийт протекшъна на конзолите. Досега харчиш при кадалата или крафтиш и ако не ти хареса резултата презареждаш играта. Сега обаче са вкарали предефинирани резултати - т.е. в момента на събирането на съствките ти сегенерира в сейва, нещата които ще ти се паднат на кадалата, при крафтване, рефорджване и т.н. И ако решиш да релоуднеш играта 20 пъти всеки път резултата ще е едни и същи предмети с едни и същи статове. Гениално!

Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Сезони за PS4 и Xbox One ще има!

Мнение от Монаха » 07 апр 2017, 10:39

thepeanut написа:Интересен е чийт протекшъна на конзолите. Досега харчиш при кадалата или крафтиш и ако не ти хареса резултата презареждаш играта. Сега обаче са вкарали предефинирани резултати - т.е. в момента на събирането на съствките ти сегенерира в сейва, нещата които ще ти се паднат на кадалата, при крафтване, рефорджване и т.н. И ако решиш да релоуднеш играта 20 пъти всеки път резултата ще е едни и същи предмети с едни и същи статове. Гениално!
Да измислили са го протекшъна.....въпреки че това е малко притеснително, защото рандъм дропа става малко не точно рандъм, а предварително зададен. Но поне се справят с дупинга (в сезона де)

А имаше и много интересно нещо, дето не знам на ПЦ има ли го? Оня ден вдигахме Жорката че и той влезе в сезона, и като се включи в партито автоматично му вдигна всички статове за да го приравни с другите в групата, а беше левел 1....това за хардкор е е***и доброто за вдигане....заклевам се.
Ето му статовете като го инспектвам аз.
Olfilthy.jpg
Olfilthy.jpg (164.89 KиБ) Видяна 2736 пъти

Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Сезони за PS4 и Xbox One ще има!

Мнение от Монаха » 07 апр 2017, 10:56

Още нещо да кача :) да тестваме facebook линковете :P

Nemesis боса явно можел и в градо да се спамне....баш тръгвахме убери да правиме

[fbv]https://www.facebook.com/10001332717637 ... 276577343/[/fbv]

Отговори