BlizzCon 2016

Официални новини от Blizzard
Потребителски аватар
Ludne3
MVP
MVP
Мнения: 325
Местоположение: Sofia
Клас: Кръстоносец
Помощник: Чародейка
Контакти:

Re: BlizzCon 2016

Мнение от Ludne3 » 04 ное 2016, 23:40

Преди доста време четох как близард нарочно не връщат старите герой (Паладин Некро Асасин Друид и Амазонка)и за това са наложили Демон хънтър Монк Доктор и Крус и не смятат да вкарват стари кадри било отвът политиката. Точно по същата причина скиловете на старите класове бяха вкарани в новите като се очакваше те да ги заместят, а сега точно обратното не случаино Некро умира в историята .



.....аз лично се кефя ама до колкото до Близ не тежът на думата си взех да не се учудвам вече

Потребителски аватар
Тангра
Новобранец
Новобранец
Мнения: 6
Клас: Знахар
Помощник: Чародейка
Контакти:

Re: BlizzCon 2016

Мнение от Тангра » 04 ное 2016, 23:43

нов аутлук на инвента на героите както и нова аутлук на ковача!надявам се крафт материалите да не заемат вече място в сташа!другата седмица ни очаква нов пач в птр-а!?!

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: BlizzCon 2016

Мнение от Dimcho » 05 ное 2016, 01:01

Ще може да се save-а екипировка - Armory :yahoo:

п.с. некрото ще е с Intelligence, а не както се предполагаше с Vitality.
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Тангра
Новобранец
Новобранец
Мнения: 6
Клас: Знахар
Помощник: Чародейка
Контакти:

Re: BlizzCon 2016

Мнение от Тангра » 05 ное 2016, 09:34

"There are Demo stations for Diablo I, II, and III available for players to use. The older games' presence is due to the series' 20th anniversary this year.
The line for the Diablo III demo stations still has the Reaper of Souls logo, but a larger, currently covered sign right next to it.
It seems that the Diablo (and HotS) stations are the only ones that are currently turned off and not playable.
The pre-show hosts have just mentioned wanting to see a new character class in the game, and brought attention to the console version and couch co-op."
Чака ни нещо по-специално ;)
Аз лично очаквам с появата на новия клас и новите зони,да обявят втори експанжън на играта!

Иначе нa бързо:
The Anniversary Dungeon-дънджън от 16 нива,с ретро изглед и ретро гадове,който при усвояването му,ще ни награди с гем-https://media-diablofans.cursecdn.com/a ... -5-023.jpg
Две нови зони в предстоящият пач през януари
Challenge Rifts е нещо което ни очаква през следващата година(днес ще се коментира повече),в които няма значение как си облечен,колко си аугментнат и дали всички предмети са ти древни.
Нов изглед на инвентара,с възможност са сейв на 5 билда.
Нов изглед на ковача.
Махането и слагането на гемчета и камъни вече няма да се плаща!
И най-интересното,което предполагам ще бъде и обекта на темата днес, е появата на чисто новия клас,или по-скоро ребърта на стария такъв от предишни издания на играта.Ще бъде включен в пакет с два нови слота,два нови сташтаба,портрет,пенант и символ за знаме.Всичко това ще бъде наличен срещу заплащане някъде през 2017.
Последна промяна от Тангра на 05 ное 2016, 11:19, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
tERROR
MVP
MVP
Мнения: 400
Местоположение: Габрово
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: BlizzCon 2016

Мнение от tERROR » 05 ное 2016, 11:16

Еми каквото е това е :)
Аз съм доволен огромен контент за Overwatch-а нови карти нови модове нов герой. Много се изкефих на хака на Сомбра хем очаквах нещо такова и пак ме хвана неподготвен.
Рагнарос също не го очаквах за HOTS за Краля се знаеше.
За Дибло се случи точно каквото очаквах няма D4/Expands фантазии. Няма да се учудя ако Некрото е от онзи експанд дето го пуснаха на пачове. Единственото което ме радва е Д1 пача само се надявам да не е някаква пародия без никаква история просто рифт с босовете от Д1... Некрото ако е платено вероятно няма да го взема. Твърдо съм против DLC политиката ако ще купувам нещо DLC няма да е от Диабло може Нова мисиите да си взема най после поне има история в тях.
Изображение

Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: BlizzCon 2016

Мнение от Монаха » 05 ное 2016, 11:31

Вчера нямах време да гледам, и днес прочетох новините около диабло. Честно казано некрото ми хареса, но като ЦЯЛО новините за играта не са кой знае какво, еле па да ме накарат да си купя щайга. Явно ще си оставам console peasant :lol:

Накратко прочетох много неща за esport, esport, esport и че 2017 ще пуснат готин клас в игра с фундаментални проблеми. Интересно ми е ще го видим ли на бял свят балансиран, или всичко ще се фиксва в движение. Дано хора от форума получат достъп до него по-рано и да споделят впечатления.

Само не разбрах ще се плаща ли за новия клас или да? :lol:

Потребителски аватар
tERROR
MVP
MVP
Мнения: 400
Местоположение: Габрово
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: BlizzCon 2016

Мнение от tERROR » 05 ное 2016, 11:37

DLC ще е поне с такова впечатление останах от церемонията по откриването. После не знам какво са говорили в Диабло панела.
Ето цитирам от едно друго място в Диабло БГ интернет пространството:
"Новият герой ще излезе през 2017 и ще трябва да се закупи "Rise of the Necromancer Pack", за да се играе.
Цената му не е ясна, както и точната дата на излизане. Знае се, че ще бъде през втората половина на годината.
Със закупуването на пакета, ще получите също така: Пет, два слота за герои, два допълни таба в съндъка, рамка за портрета, пенант, банер и banner sigil.
За новия герой ще има специални Сетове и легендарни предмети, включително символичната коса.
Некромансъра ще бъде Intelligence герой.
Първоначално ще има 2 сета, като в бъдеще ще бъдат добавени още с цел играчите да се включат с техния любим стил на игра на героя. По-късно ще направят сетове за предпочитанията на обществото.
Ресурсър на некромансъра се казва Essence и изглежда не се регенерира автоматично, а само от уменията.
Някои от уменията на героя са: Army of the Dead, Blood Golem, Corpse Explosion. Blood Rush, Blood Siphon, Bone Spear и Decrepify."
Изображение

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: BlizzCon 2016

Мнение от olfilthy » 05 ное 2016, 12:12

Мдаааа , ДЛС-то с Некрото ще се плаща за съжаление. Ще има и 2 зони... абе да си го бяха нарекли експанжън това.

Главните проблеми в играта обаче си остават даже сега ще е по-строшено с Некрото.

Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: BlizzCon 2016

Мнение от Монаха » 05 ное 2016, 13:45

Залагам на 40 еврака....извинявам се 39.90

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: BlizzCon 2016

Мнение от olfilthy » 05 ное 2016, 15:58



Тематично.. :)

Отговори