Сезон 2 свършва на 5 април / Сезон 3 започва на 10-ти

Официални новини от Blizzard
Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Сезон 2 свършва на 5 април / Сезон 3 започва на 10-ти

Мнение от olfilthy » 11 мар 2015, 23:05

Публикувано от Blizzard:Развълнувани сме да видим толкова много играчи да участват в Сезон 2, както и на текущия ПТР за предстоящия 2.2.0 пач. Обратната връзка, която предоставихте вземаше решаваща част не само за решенията, които взимахме за следващия пач, но и за следващия Сезон. Както споменахме през последния Tavern Talk искаме да осигурим графика на нашите пачове да предостави възможно най-доброто преживяване за Вас, докато ние пускаме ъпдейти в рамките на нормалното.За да изпълним тези неща, ние преминаваме към следния модел:

- Приключваме сегашния Сезон
- Пускаме последния пач
- Пускаме следващия Сезон

Получихме доста информация от играчите през Сезон 1, особено че 30-те дни за приключване на Сезон са твърде много. За сметка на това за Сезон 2 пускаме предупреждение от 2 седмици. Когато съобщим това, ще съобщим и кога ще свърши Сезон 2 и кога ще започне Сезон 3.

Моля имайте в предвид, че този пост не е предупреждението за 2 седмици! Въпреки, че нямаме тази информация да споделим с Вас точно днес, искаме тези, които в момента участват в Сезон 2 да имат достатъчно време да планират и подготвят крайните си цели.

Междувременно желаем на всички участници в Сезон 2 успех, дали ще гонят Завоевания, събиране на перфектните предмети, гонене на Г-Рифт рекорди или други забави.

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Сезон 2 на 5 април/Сезон 3 - 10 април!

Мнение от olfilthy » 21 мар 2015, 09:23

Датите за приключване на Сезон 2 бяха обявени вчера от Nevalistis. Сезон 2 ще приключи на 5 април 10:00 часа българско време, а Сезон 3 ще започне на 10 април от 19:00 ч.

Както вече е ясно на всички пълният прогрес, който сте натрупали през Сезона ще се прехвърли на не-сезона. Същото важи за Blood Shards, Paragons, Items и т.н. Тъй като наскоро се сдобихме с много удобен и точен парагон калкулатор, може да си изчислите общия парагон за края на Сезона тук.

Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Сезон 2 на 5 април/Сезон 3 - 10 април!

Мнение от Монаха » 21 мар 2015, 11:01

тамън ще имаме време да чукнеме 600пара на ХК :):):)

Потребителски аватар
Jeron
Потребител
Потребител
Мнения: 71
Местоположение: Горна Оряховица
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Сезон 2 на 5 април/Сезон 3 - 10 април!

Мнение от Jeron » 21 мар 2015, 11:08

мдаа , малко остана , дано и аз чукана парагон 600 ;)

п.с. Незнам само дали ще има толкова много желаещи за сезон 3 .
"Хората в древността не обичали много да говорят. Те смятали за позор, ако не успеят да застанат зад собствените си думи."

Конфуций

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: Сезон 2 на 5 април/Сезон 3 - 10 април!

Мнение от olfilthy » 21 мар 2015, 11:48

И аз ще играя Сезон 3, но ако така ги пускат сезоните през 1 месец мисля, че за следващите ще играя на нон сезон. Постоянното вдигане на герои и губене на парагони почва да не ми харесва. Да го направиш 1 път за 3-4 месеца ок. Но през месец, два да се занимаваме с тая процедура... Дано Сезон 3 да е малко по-дълъг. То вече не остава място в сташа и героите... проблемно става, особено ако играеш повече от 1 герой, а аз в сезон 3 ще го правя.

Потребителски аватар
Ma6inka
Новобранец
Новобранец
Мнения: 6
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Сезон 2 на 5 април/Сезон 3 - 10 април!

Мнение от Ma6inka » 21 мар 2015, 13:25

Дали не може да се направи някаква анкета, за да разберем колко хора ще играят сезон 3? На мен не ми се играе много на сезон, но ако всички от клана са там и аз ще почна.

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Сезон 2 на 5 април/Сезон 3 - 10 април!

Мнение от Dimcho » 21 мар 2015, 13:44

Речено - сторено :)

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Сезон 2 на 5 април/Сезон 3 - 10 април!

Мнение от Dimcho » 23 мар 2015, 14:28

Wyatt Cheng написа:Планът е да се пусне Пач 2.2 на 7-ми април (вторник).
Неделя: край на Сезон 2
Вторник: Пач 2.2
Петък: Сезон 3
Източник: Twitter

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: Сезон 2 на 5 април/Сезон 3 - 10 април!

Мнение от olfilthy » 23 мар 2015, 14:47

Тоест дори не ти оставят време да поиграеш малко и да се порадваш на парагоните, айде хоп на 3 Сезон... и да почваме да ботиме от начало всичко. Това май се очертава да е последния сезон за мен.

Потребителски аватар
Jeron
Потребител
Потребител
Мнения: 71
Местоположение: Горна Оряховица
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Сезон 2 на 5 април/Сезон 3 - 10 април!

Мнение от Jeron » 24 мар 2015, 11:49

До колкото разбрах , май продължителността на сезон 3 ще е нещо средно между сезон 1 и 2. Така , че шанса да се игра е сезон 3 нараства.
"Хората в древността не обичали много да говорят. Те смятали за позор, ако не успеят да застанат зад собствените си думи."

Конфуций

Заключена