Край на ера 5?

Официални новини от Blizzard
Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Край на ера 5?

Мнение от Dimcho » 18 апр 2016, 10:14

Ера си е Сезон, но за героите извън настоящия Сезон :) Точно тази дефиниция "счупиха" с това удължаване на Ера 5. С каквъ акъл герой от Ера не може да участва в Сезон с всичките си постижения, а герой от Сезон може да действа в последните седмици на Ерата???

Потребителски аватар
Noxifer
Форумен маниак
Форумен маниак
Мнения: 218
Клас: Ловец на демони
Помощник: Разбойник
Контакти:

Re: Край на ера 5?

Мнение от Noxifer » 18 апр 2016, 18:36

Единственото нещо, което би могло да оправдае издънката (това, че ерата не свърши по едно и също време със сезона), е да направят някой и друг ban wave за Non-сезон.

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: Край на ера 5?

Мнение от olfilthy » 18 апр 2016, 18:53

Noxifer написа:Единственото нещо, което би могло да оправдае издънката (това, че ерата не свърши по едно и също време със сезона), е да направят някой и друг ban wave за Non-сезон.
Според мене вече се опитвате вие самите да изсмучете от пръстите си какво може ТЕ да направят за да оправдаят техните грешки. Което говори за 2 неща :

1. Луд феновете сте на Диабло, разбираемо, аз също съм такъв - иначе нямаше да се ядосвам! :)

2. Още ви се играе поради някаква причина - тук вече не виждам смисъла. Очевидно щом на тях не им пука за играта защо на вас ви пука?? Очевадно е, че те не слушат комюнитито, ако слушаха игата нямаше да е на това дередже, така че защо въобще си тормозим мозъците за нещо, което няма да има ама грам тежест в/у техните решения??? Аз лично не виждам смисъл и се радвам, че го осъзнах... доста по-леко ми е някак си като не мисля за проблемите на тази игра. :) Близард са $$$ и от сега нататък това ще им е модела, а ако на този Близкон не видим нещо наистина смислено, тогава играта няма да я играият и 20 000 човека. Жалко, но факт. Името " Диабло" е опетнено завинаги... Благодаря Ви Близард!

Потребителски аватар
Noxifer
Форумен маниак
Форумен маниак
Мнения: 218
Клас: Ловец на демони
Помощник: Разбойник
Контакти:

Re: Край на ера 5?

Мнение от Noxifer » 18 апр 2016, 19:54

Noxifer написа:Единственото нещо, което би могло да оправдае издънката (това, че ерата не свърши по едно и също време със сезона), е да направят някой и друг ban wave за Non-сезон.
olfilthy написа:Според мене вече се опитвате вие самите да изсмучете от пръстите си какво може ТЕ да направят за да оправдаят техните грешки.
Стига бе, Жоре, няма сми на "Вие".
Не отричам, че се издъниха. Грешката си е грешка. Знаеш моето отношение и позиция към bli$$tard enterlament.
Надявам се да видим вълна от банове в non-сезон. Това би било единственото смекчаващо вината обстоятелство.
Очевадно е, че те не слушат комюнитито, ако слушаха игата нямаше да е на това дередже
Това е доста интересна тема. Мене ми е интересно как може толкова много да се посират като стане дума за Diablo и да не обръщат внимание на играчите,
а същевременно като стане дума за нещо като Overwatch да клякат и пред най-неоснователните критики и оплаквания. Например случая позата на Tracer (къде гледала през рамо, поза, която имат почти всички герои, но за Tracer не била приемлива, щото едва ли не сексапил не и бил отивал на нея), която я изтриха, щото някой си се оплакал на форума.

Бе на Diablo ма***** му се *** с тоя expansion и сичките глупости и нищо не правят, но като ревнал някой си там за позата, дай да действаме. Малеее...

Това, което обаче доста хора не разбират, е че всяко действие си има противодействие, което обаче в доста случаи не е пропорционално. Тия дни в повечето популярни сайтове за... филмчета за възрастни :Р съвсем спокойно можете да напишете Overwatch и да се наслаждавате на начина, по който някой е реагирал по повод махнатата поза :Р

Потребителски аватар
Noxifer
Форумен маниак
Форумен маниак
Мнения: 218
Клас: Ловец на демони
Помощник: Разбойник
Контакти:

Re: Край на ера 5?

Мнение от Noxifer » 19 апр 2016, 02:06

най-вероятно Ера 5 ще продължи и след пускането на пач 2.4.1 (освен ако мислят на 28 да спрат Ера 5 да пуснат пача
http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/17611041442#1

Ерата свършва на 28ми (четвъртък), Сезон 6 почва на 29ти (петък).
Искрено ме съмнява първо да приключат Ерата и после да patch-нат по простата причина, че става дума за четвъртък.
Patch-овете и профилактиките (maintenance) винаги са в сряда.
Според мене една ера трябва да продължи поне 3 сезона време пък може и цяла година тогава сезонните герои и да искат нямам как да се намесят в класациите.
Това би било интересно, ако имаше някакъв баланс в class set-овате и нямаше power creep. За съжаление обаче баланс няма, a bli$$tard станаха пословични с безумното buff-ване на един сет. Дори и идващия patch, който update-ва повече от един set не го прави балансирано (само погледни един WD и сравни Zuni-to s Helltooth-a).

Заради power creep-a, това, което би станало е, само героя от последния сезон ще ти свърши работа за място на ранк листата, а другите, чиито предмети са outdate-нати за нищо няма да стават.

Очакванията на хората ерата да свършва в същия ден като сезона са напълно нормални и основателни. Не е системата крива, а bli$$tard, че не я спазват. Просто се наакаха за пореден път.

Потребителски аватар
thepeanut
MVP
MVP
Мнения: 452
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Край на ера 5?

Мнение от thepeanut » 26 апр 2016, 23:14

Честито на печелившите. Ерата не само че не свърши ами й пуснаха пача :D

Сега ще се пренапише цялата ера O.o

Потребителски аватар
madGraF
Потребител
Потребител
Мнения: 65
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Край на ера 5?

Мнение от madGraF » 27 апр 2016, 14:52

Олигофрени, какво да кажа друго!? За какво играхме 3 месеца не знам!

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Край на ера 5?

Мнение от Dimcho » 27 апр 2016, 15:10

При ловците горната граница вече скочи, като близо 80% от "топ 150" са с рекорди от днес.

dominiko
Форумен приятел
Форумен приятел
Мнения: 150
Местоположение: Шумен
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Край на ера 5?

Мнение от dominiko » 27 апр 2016, 19:39

Викам да разцъкам - 78 гр - супер има някакво развитие. А гледам - всичко се отчита в класацията - голям майтап :D.

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: Край на ера 5?

Мнение от olfilthy » 27 апр 2016, 22:36

И аз ви се чудя защо играхте 3 месеца! :D

Отговори