Край на ера 5?

Официални новини от Blizzard
Потребителски аватар
tERROR
MVP
MVP
Мнения: 400
Местоположение: Габрово
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Край на ера 5?

Мнение от tERROR » 28 апр 2016, 08:43

Че то досега малкото които играеха го правеха заради класацията сега и нея обезсмислят...
Не отива на добре тая игра.
Изображение

Потребителски аватар
Ludne3
MVP
MVP
Мнения: 325
Местоположение: Sofia
Клас: Кръстоносец
Помощник: Чародейка
Контакти:

Re: Край на ера 5?

Мнение от Ludne3 » 28 апр 2016, 11:05

то беше ясно тая ера/сезон замина.... преди 3 дена казах на Ицо-ThePeanut ,
че няма да се очудя да пуснат сезона преди ерата и да омажат тотално нещата стил Blizzard XA-XA то така и стана :Д

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Край на ера 5?

Мнение от Dimcho » 28 апр 2016, 11:47

Отървали са му края и няма оправия. Тръпна в очакване за новите бъгове и прецакана механика на умения, както и умишлено скрити от класацията в PTR билдове.

Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Край на ера 5?

Мнение от Монаха » 28 апр 2016, 12:36

Ние снощи много се смяхме....с оlfilthy си играеме DS3, а жена ми отстрани си пуска диаблото и ни пита какво ново в тоя пач? И двамата бяхме -ъъъъъъъъъъъъъъъ никаква идея......и после избухнахме в смах и 3-мата.

Смисъл аз вече не следя ама нищо относно D3....нищичко. И трябва да призная че ако не го бях спрял щях да скипна такива игри, дето само сега мога да оценя какво можеше да изгубя.... Просто това еднообразно ботене и глупости в г-рифтовете ми втръснаха дори и да ги следя с постоянните им усирания, бъгове и безидейност.

Не знам.....дано Д4 да съществува като идея за близард, защото това заглавие вече отблъсква хората според последните ми впечатления.

Потребителски аватар
Noxifer
Форумен маниак
Форумен маниак
Мнения: 218
Клас: Ловец на демони
Помощник: Разбойник
Контакти:

Re: Край на ера 5?

Мнение от Noxifer » 29 апр 2016, 05:13

Сега като Ерата свърши, я се похвалете на кой му откраднаха рекорд? :Р

Аз самия се учудих, че взех място на сезонната стълбица, защото играх сам самичък (без помощ в група), но реших, че това е свързано с бановете.

Обаче успях да открадна две места в класациите на Non-сезон, соло WD и соло DH. Не вярвах, че ще успея, при все че предметите не ми бяха хубави, Paragon-a слаб, а build-овете меко казано смешни (Maroder Multishot и LoN Darts), но все пак стана.

Оставам с впечатлениeто, че хората просто не им пука за класацията, колкото и да се преструват и да изплакват очите на форумите. Ако не беше така, щеше да има мнооого по-голяма конкуренция.
На мен ми изглежда, че който не е взел рекорд (поне в листите, които наблюдавах), или не го е интересувало (независимо, че е можел да вземе), или е прекалено голям noob и не заслужава да вземе (о, някой ме измести от място 999 на ladder-a, QQ).

Разбира се, вината не е само в играчите. Ако се проследи нишката, лесно може да се достигне до извода, че виновниците за това, че играчите са обезверени и не се състезават реално са действията (или липсата на такива) на Blizzard, които за две години ни банваха когато и както трябваше, нито докараха поне от малко, от малко баланс в играта.

Мисля, че със всеки сезон играта ще замира повече и повече... живот и здраве, ще видим...

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Край на ера 5?

Мнение от Dimcho » 29 апр 2016, 07:39

Поне на мен соло-играта от край време ми е скучна, така че правя по 1 посредствен рекорд да си вдигам шардовете и толкоз. В група ми е далеч по-забавно, но когато парагоните и аугментираните предмети стават най-важното нещо, постиженията също губят от чара си.

Отделно има "играчи", които даже не те взимат при ниски парагони, макар че с един монк p800 бутахме безпроблемно GR 95-98, а и магът беше с не повече от 1600-1700 парагона.

Накратко: играйте за кеф, пък дано Диабло-общността види по-добри времена скоро :)

Отговори