Бан вълни в Диаблото

Официални новини от Blizzard
Потребителски аватар
tERROR
MVP
MVP
Мнения: 400
Местоположение: Габрово
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Бан вълна в Диаблото

Мнение от tERROR » 09 апр 2016, 20:56

Има време до края на сезона за още 3 4 вълни :) пък може и аз да логна да направя някой рифт покрай тези банове тръпката от играта взе да се връща :)
Изображение

Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Бан вълна в Диаблото

Мнение от Монаха » 09 апр 2016, 20:58

Обаче го казвам най-отговорно и сериозно. Ако близз оправят парагоните, и това с ботовете да стане практика за края на всеки сезон и да ги банват аз лично бих се върнал в играта!

Ама ще трябва да ни го гарантират на НАС честните играчи по някакъв начин!

Wudjo колко яко го садват обачееееееее :)

Изображение

и малко от канала му коментарчета: (Noxifer мерси за подсказването)

"Whats up botter? did you got permabanned? yeah you deserve it"

"Hey Wudijo Empyrean made a video that could help you solve your ban problem, I hear it worked for many legit players. Try it "

""Yep, Rank 1 World"
ORLY?"

"Disappointing that you laugh as if it's nothing for you. So much disrespect for legit players. Even more pathetic you level another account for cheating again. Pathetic loser."

"Serves you right you miserable piece of shit. Zero Empathy indeed."

"spit on cheaters"

"Wudijo, went from hero to zero, RIP : /"

Потребителски аватар
Noxifer
Форумен маниак
Форумен маниак
Мнения: 218
Клас: Ловец на демони
Помощник: Разбойник
Контакти:

Re: Бан вълна в Диаблото

Мнение от Noxifer » 09 апр 2016, 22:12

weren't you one of the guys signing the anti thud letter?
Баш точно той си беше. Подписан е на предпоследно място:
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/19288210069#1

dominiko
Форумен приятел
Форумен приятел
Мнения: 150
Местоположение: Шумен
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Бан вълна в Диаблото

Мнение от dominiko » 10 апр 2016, 08:46

thepeanut написа:ще те бустнат до 1500 парагона за по-малко от седмица.
Влязох в канала му в туитч - 800 парагон, гледам има 2000 Soul-a, добре се е справил за 2 дена :lol: .

Потребителски аватар
Noxifer
Форумен маниак
Форумен маниак
Мнения: 218
Клас: Ловец на демони
Помощник: Разбойник
Контакти:

Re: Бан вълна в Диаблото

Мнение от Noxifer » 10 апр 2016, 09:47

dominiko написа:
thepeanut написа:ще те бустнат до 1500 парагона за по-малко от седмица.
Влязох в канала му в туитч - 800 парагон, гледам има 2000 Soul-a, добре се е справил за 2 дена :lol: .
Нормално, като го boost-ват трима души и му мятат item-и в града.

Потребителски аватар
Ludne3
MVP
MVP
Мнения: 325
Местоположение: Sofia
Клас: Кръстоносец
Помощник: Чародейка
Контакти:

Re: Бан вълна в Диаблото

Мнение от Ludne3 » 10 апр 2016, 11:56

Noxifer написа:
Wudijo е един от най-добрите играчи в Диабло!
Kакво означава да си най добрия в тая игра ,като играеме само ПВЕ разчитаме на късмета и чакаме да се падне карта с мобове.Tрупане на парагони до лудост за мен това не значи по добър, а човек с много излишно време . Kогато пуснат свестно ПВП и ми нарита задника тогава мога да го призная за по голям играч .До тогава ние ще играем играта кежуал ,а добрите играчи ще ядът банове .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Noxifer
Форумен маниак
Форумен маниак
Мнения: 218
Клас: Ловец на демони
Помощник: Разбойник
Контакти:

Re: Бан вълна в Диаблото

Мнение от Noxifer » 10 апр 2016, 13:07

Опа, Лудне! Това не го написах аз, а madGraF.
Kакво означава да си най добрия в тая игра ,като играеме само ПВЕ разчитаме на късмета и чакаме да се падне карта с мобове.Tрупане на парагони до лудост за мен това не значи по добър, а човек с много излишно време
Истината е, че в Diablo не можеш да проявиш някакво особено умение. Има си тук там чалъми, но като цяло повечето хора в момента, които ги мислят за добри са кой от кой по-голям cheater.

Значи, само като ги видиш на видеото от бана на wudijo, къде му правят четки, че имал добър timing... това в игра със 6 бутона, къде няма особено какво да се time-ва. Аууу, изумително. JK...

Ако ти кажа, че добрите MMO играчи могат да въртят не 6, а по 36 бутона, съобразяват кога и защо ги натискат. Само в един WoW мога да ти демонстрирам timing с точност до 1/10 (една десета) от секундата (там addon-ите са легални, слагам едно OmniCC и overlap-вам stun-ове, демек слагам всеки следващ stun 0,1сек преди да изтече предишния, за да не може да ми избяга враго).
Kогато пуснат свестно ПВП
Нема да пуснат. Item-ите от RoS не позволяват за PvP, всичко е 1shot.

Единтвения шанс за PvP е, ако надеждите и спекулациите ми се окажат верни, и Дейвид Бревик се е върнал в Blizzard да бачка над Diablo 4.

Понеже RoS продаде много слабо на release (едва 2,7 милиона, та после blizzard трябваше да правят всякакви машинации, като събират бройките на Vanilla D3+конзолни продажби+RoS+продажби на premium версии в Китай, за да докарат D3 до уж 30 милиона продадени копия), евентуален втори expansion просто няма да се продаде добре.
Eдинственият начин да се продаде следваща Diablo игра, a именно -- голям publicity stunt. Бревик (създателя на Diablo 1 и 2) да се върне (той наскоро напусна Gazillion и спекулирам, че може да е кандидатствал за Unannounced Diablo project, в крайна сметка кой е по-компетентен за Diablo oт самия него), да се върне играта към корените и да има свестен trading и PvP.

Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Бан вълна в Диаблото

Мнение от Монаха » 10 апр 2016, 13:36

Ми че след като видяхме рос-а и им дадохме пари кой нормален ще им даде за следващо "произведение на изкуството" в лицето на 2-ри експанжън.....аз лично не.

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: Бан вълна в Диаблото

Мнение от olfilthy » 10 апр 2016, 17:05

Моля ви се, ясно е че, ако обяват втори експанжън всички ще дадем пари за него, въпреки че всички сега казваме, че няма да го направим - тази реакция е породена от сегашната ситуация в играта. Но на всички ни е ясно, че като видим лъскавия синематик, продължението на историята и подобрения на преден фон, паричките са им вързани в кърпа, със сигурност поне от лудите фенове на играта, които сме повечето тук. :) Така че да не се залъгваме, да играта е безобразна в момента, да може би няма да има експанжън, но честно казано вече не ми и пука, да правят каквото искат, прекалено много добри игри има и излизат тепърва за да седя и да се мъча като грешник в тая игра.

Просто го написах това защото гледам как се надъхвате, че не бихте купили експанжън :)

Приятна игра, на тези които още играят поради някаква причина, а другите ще се видим на евентуален експанжън ;)

П.П относно ботенето - нямам коментар.... Велики Диабло играчи са това! Much skill, very drama!

Потребителски аватар
madGraF
Потребител
Потребител
Мнения: 65
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Бан вълна в Диаблото

Мнение от madGraF » 10 апр 2016, 21:28

Смятам го за един от най-добрите играчи, защото както казах не малко билдове е измислил с които после са правени рекорди. Има кураж да си покаже билдовете и да ги обясни. Явно желанието му да е първи го кара да прави глупости, един рекорд му махнаха за ползване на hellfire амулет бъга и сега за ползване на THUD може да има и други не знам. И не случайно написах един от най-добрите, защото е факт, че трудно в Диабо може да се определи, кой е най-добър!

Aко ще си говорим, тайминг и управление мога да покажа как се играе Brood War и Star Craft 2 с 300-400 действия за минута :)

Отговори