Бан вълни в Диаблото

Официални новини от Blizzard
Потребителски аватар
thepeanut
MVP
MVP
Мнения: 452
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Бан вълна в Диаблото

Мнение от thepeanut » 16 апр 2016, 21:30

Е искаш в края на сезона(няколко дни преди да свърши) да им нулират резултата! Е това ако не е наказание - за какво са играли цял сезон ?

Потребителски аватар
madGraF
Потребител
Потребител
Мнения: 65
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Бан вълна в Диаблото

Мнение от madGraF » 16 апр 2016, 22:34

Ицо обясни ми, как може да се зачете рекорда на човек, който е бил в парти в което 3/4 от играчите са чийтвали?

Потребителски аватар
thepeanut
MVP
MVP
Мнения: 452
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Бан вълна в Диаблото

Мнение от thepeanut » 16 апр 2016, 22:56

Заради закъснялата намеса на Близард - по нагоре бях обяснил, че ако някой рандом е влезнал в топ 100 с камюнити игра - той откъде да знае че е играл с ботъри? Той е влезнал примерно с Монк и е влезнал в игра бързи 105-ци. И това му е единствения успех за цял сезон, защо да бъде прецакан ? Ако нямаше ботове той пак щеше да влезе в топа с легитимно парти! Проблема е в Близард, че не банва навреме!

dominiko
Форумен приятел
Форумен приятел
Мнения: 150
Местоположение: Шумен
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Бан вълна в Диаблото

Мнение от dominiko » 16 апр 2016, 22:59

Noxifer написа:
С тебе няма ама никакъв смисъл да се говори. Избрал си за пример спорт, в който няма ама абсолютно никакъв teamplay.
.
Че то ако колоезден не е отборен спорт, не знам кой е.Нито Крис Фрум щеше да спечели Тура, нито Контадор Жирото, ако не бяха отборите им или Ару от Астана при Вуелтата. Понякога някой печели в откъснала се група без съотборници, но предимно се "вози" последен до последния километър и почти не дава смени.

Потребителски аватар
Noxifer
Форумен маниак
Форумен маниак
Мнения: 218
Клас: Ловец на демони
Помощник: Разбойник
Контакти:

Re: Бан вълна в Диаблото

Мнение от Noxifer » 16 апр 2016, 23:50

Заради закъснялата намеса на Близард - по нагоре бях обяснил, че ако някой рандом е влезнал в топ 100 с камюнити игра - той откъде да знае че е играл с ботъри?
Бате, айде стига глупости.
Как да знае...
На прекалено много си им личи отявлено. Отваряш официалния сайт и гледаш кога е почнал сезона. Tук на този сайт дори имаме таймер!
Гледаш профила на играча, гледаш му времето на сезона, и след няколко сметки, къде всяко дете завършило 4ти клас може да направи, като излезне, че играл по 18, 20, 22+ часа на ден, всеки ден от началото на сезона, и на пълен олигофрен трябва да му стане ясно, че човека е ботър.

Отделно, високи рекорди не се правят без комуникация. Като почне да ти диктува и да ти предсказва пилоните, кое е по-вероятното? Че е Ванга, или че ползва thud?

А пък ако говорим за монаха на ранк 4 (с цели трима баннати, влл. и DPS-a), да се правят опити да се оправдава това той да си запази рекорда е чисто и просто да си адвокат на дявола или да troll-ваш нарочно.

Идеята да се прави "реверанс" на хора, които са играли с cheater-и за сметка на хора, чиито отбори са изцяло легитимни е просто умопомрачителна.

Мене като цяло истината е, че дори не ме интересува толкова кой 'зима рекордите. Мене ме дразни, че хората трябва да си спомнят какво обещаваха blizz, като обявиха always online и как главните излагани причини бяха да се борят с различни форми на cheat-ове и злоупотреби... и като си спомнят, да съпоставят обещанията с действията.

Във Vanilla D3 наистина банваха сравнително бързо. На един приятел account-a му изгоря буквално за няколко дена ботене.
Колкото до RoS, две години си барат ****** и нищо не правят.
Сега най-накрая решиха да вземат мерки и си говорим за чиста проба меркантилност! "Искаш висок ранк? Ще ти струва 3 account-a!" На мене така ми изглеждат нещата на фона на подхода да запазват "частичните" рекорди (демек такива, в които липсват играчи, които са баннати).
Че то ако колоезден не е отборен спорт, не знам кой е.
Например ВСЕКИ ДРУГ СПОРТ, който не е индивидуален?
Да знаеш, много повече интеракция има м/ду играчите в колоезденето отколкото във футбола, баскетбола, волейвола...

Истината е, че дори в един кърлинг има повече teamplay отколкото в едно колоездене. Да, там един играч мята камъка ( или там каквото е, дето мяза на ютия или чайник), двама отпреде метат, да регулират до къде ще стигне, и в това има 100 пъти повече отборна игра и координация, отколкото това некви да въртят педали и от време на време да се ритат.

Потребителски аватар
tERROR
MVP
MVP
Мнения: 400
Местоположение: Габрово
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Бан вълна в Диаблото

Мнение от tERROR » 17 апр 2016, 14:06

Всеки спорт който има отбори е отборен спорт дори и в F1 понякога има итеракция между съотборниците. Колкото до колоезденето без отбор който да те влачи няма как да станеш 1 ви накрая целия отбор играе за 1 човек там. Обаче примера не е точен защото когато спечели печели само той не целия отбор ако някои от отбора е хванат с допинг се тая постижението му си седи но ако той е хванат гори.
Сега по темата. Ако ставаше толква лесно да се хващат ботърите само като гледаш класацията Близард нямаше да си правят труда да сканират за ботове ... Пък и не вярвам да има някой който да проверява партито преди да влезне да прави рифтове. Колкото за рекордите понякога се случва да влезнеш в рандом парти да направите 2 3 рифта и да осъзнаете че си пасвате и можете да пробвате за рекорд и с малко късмет да се падне точната карта с точните мубове и бос да направите рекорда. Може да не е за 1-во място но за тебе си е рекорд и после след 1 месец Близард да реши да банва да се окаже че някой е ползвал бот и пуф рекорда ти го няма.
Трябва ботърите да се хващат навреме още преди да е станал рекорда за да няма такива спорове да няма недоволни и тая игра да живне малко.
Изображение

Потребителски аватар
Noxifer
Форумен маниак
Форумен маниак
Мнения: 218
Клас: Ловец на демони
Помощник: Разбойник
Контакти:

Re: Бан вълна в Диаблото

Мнение от Noxifer » 13 юни 2016, 10:15

Не съм играл D3 в последните няколко седмици, развличам се с Overwatch. Обаче забелязах това:

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/20745095305
http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/17612022337

Пак са валяли банове в D3. Интересна извадка от US:
"At least 346 Accounts Banned"
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/20745055585

Чудя се дали бановете имат нещо общо с Overwatch? Забележете, че са наложени по средата на сезона, а не в края му! Дали не са опит на Blizz да засилят продажбите на Overwatch?

"Toку що ти баннахме D3+RoS, за това, че ти е писнало и си си пуснал бот да ти фарми...
но вместо да си купиш пак същата глупост, може да си закупиш Overwatch! Ако не друго, поне е нова глупост :Р"

Някак си така ми звучат нещата..

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Бан вълна в Диаблото

Мнение от Dimcho » 13 юни 2016, 10:51

Може и да се опитват да въведат някакъв ред в схемите с ботове, или просто да сплашат малко хората. Нека има повече такива вълни.

Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Бан вълна в Диаблото

Мнение от Монаха » 13 юни 2016, 11:02

Noxifer написа: "Toку що ти баннахме D3+RoS, за това, че ти е писнало и си си пуснал бот да ти фарми...
но вместо да си купиш пак същата глупост, може да си закупиш Overwatch! Ако не друго, поне е нова глупост :Р"

Някак си така ми звучат нещата..
ПХАХАХАХХАХАХАХХАА :lol: :lol: :lol: КЪРТИШ ПРОСТО

Потребителски аватар
bamzelot
MVP
MVP
Мнения: 383
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Бан вълна в Диаблото

Мнение от bamzelot » 13 юни 2016, 11:14

Noxifer написа: но вместо да си купиш пак същата глупост, може да си закупиш Overwatch! Ако не друго, поне е нова глупост :Р"
Току що се изкикотих на глас на работа... :lol: :lol: :lol:

Отговори