Бан вълни в Диаблото

Официални новини от Blizzard
Потребителски аватар
tERROR
MVP
MVP
Мнения: 400
Местоположение: Габрово
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Бан вълна в Диаблото

Мнение от tERROR » 15 апр 2016, 10:52

При положение че на другите им игри(Starcraft, Warcraft) като използваш измама (cheat) постиженията ти се изключват да оставиш рекорд при положение че е имало ботър в групата е абсурдно. От друга страна търсиш си игра с търсачката тя ти намира или се присъединяваш към някоя група с свободно място правите рекорд и после се оказва че те ползвали ботове да ти махнат рекорда също ще е гадно.
Изображение

Потребителски аватар
thepeanut
MVP
MVP
Мнения: 452
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Бан вълна в Диаблото

Мнение от thepeanut » 15 апр 2016, 13:22

И аз това щях да напиша, като отговор. Какво е виновен човек, който се присъеденява(в камюнити се търси барб примерно) към парти от чийтъри и играе честно. Постигайки някакъв рекорд, да речем влиза на 850 място в класациите, т.е той няма представа дали са "честни" играчите. На следващия ден тези трима играчи заедно с друг четвърти правят пирмерно 50-то място - но ги банват и четиримата!!!! Та този първи за който говорим, какво става с него? Кучета го яли? Дай ще го накажем щото някой друг е ботил????

Цялата система е сбъркана. Проблема е в това, че бановете трябва да са в момента на засичането на играча, защото ако се остави за след месец,два или три - какво става с реалната класация????

Т.е. в крайна сметка проблема не е в това,че Близард са оставили някой в класациите. Проблема е в това че ненавременната намеса на Близард прее... всичко!!!!!


Говорите за премахване на рекордите от сегашната Ладер таблица и на хора, които са учавствали с чийтър в постигането на рекорд. Ами да минем на друго ниво. Аз пък казвам да им премахнат рекордите и хората с които са играли, откакто има класации.... т.е. от сезон 1, да не се окаже че ще останат 100-на души ????

Потребителски аватар
Noxifer
Форумен маниак
Форумен маниак
Мнения: 218
Клас: Ловец на демони
Помощник: Разбойник
Контакти:

Re: Бан вълна в Диаблото

Мнение от Noxifer » 15 апр 2016, 15:51

Какво е виновен човек, който се присъеденява(в камюнити се търси барб примерно) към парти от чийтъри и играе честно. Постигайки някакъв рекорд, да речем влиза на 850 място в класациите, т.е той няма представа дали са "честни" играчите. На следващия ден тези трима играчи заедно с друг четвърти правят пирмерно 50-то място - но ги банват и четиримата!!!! Та този първи за който говорим, какво става с него?
Абе аз показвам в топ 14 как има 2 legit clear-a от 5, вие ми говорите за ранк 850.
Поне топ 100 да се третира като хората. На такъв ранк не може да има ""Ама аз не знаех, че ботват", камо ли пък топ 20.

Айде кажи ми сега, че човека на ранк 4, дето е сам в отбора заслужава да си запази рекорда. 3/4 са баннати. Ми не е легитимен рекорда както и да се погледне. От къде на къде ще му остава, а няма да вземат хора, които реално заслужават.
Цялата система е сбъркана. Проблема е в това, че бановете трябва да са в момента на засичането на играча
Ти май не се и замисляш какво искаш. Това, което казваш означава Blizzard да направят BOT, който да те банва автоматично. Квито и ще да са, не са толкова тъпи.
Идеята на Warden-a е,че flag-вa account-и и после се изисква човек да погледне и да прецени. Това, че самите Blizz не взимаха мерки в последните две години е тотално друга тема, но не прави системата крива сама по себе си.

Потребителски аватар
thepeanut
MVP
MVP
Мнения: 452
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Бан вълна в Диаблото

Мнение от thepeanut » 15 апр 2016, 18:27

Ама точно това е проблема с рекордите, ако има навременни банове, т.е примерно седмица след засичането, в топ 100 няма как да има ботове в края на сезона - ще има само легитимни.

И точно това е причината да не се махат хората, които са влезнали в топа - ненавремената намеса на Близард и реверанс към тези които не са нарушили правилата.

Дали е правилно или не - това е решението им и на мен ми е достатъчно, че са махнати тези които са ботили и нарушавали правилата.

Потребителски аватар
madGraF
Потребител
Потребител
Мнения: 65
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Бан вълна в Диаблото

Мнение от madGraF » 15 апр 2016, 22:25

Никак не ми се струват честни тези работи! Първите на 4-ки са си направили рекорда с Маг, който е баннат заради ботене! Как на другите ще им зачитат рекорда при положение, че най-важният в партито е ботър?
Айде кажи ми сега, че човека на ранк 4, дето е сам в отбора заслужава да си запази рекорда. 3/4 са баннати. Ми не е легитимен рекорда както и да се погледне. От къде на къде ще му остава, а няма да вземат хора, които реално заслужават.
А за това нямам думи!

Освен другото са забравили да спрат ерата след края на сезона! Много добра работа! Тия ще ударят дъното скоро ;)

Потребителски аватар
tERROR
MVP
MVP
Мнения: 400
Местоположение: Габрово
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Бан вълна в Диаблото

Мнение от tERROR » 16 апр 2016, 00:04

Не защитавам Близард но по вашата логика всеки който е играл с ботър трябва да му се трие героя защото ботърът може да го е буствал и тези 1000 - 2000 парагаона сам не може да ги направи за това време.
Изображение

Потребителски аватар
Noxifer
Форумен маниак
Форумен маниак
Мнения: 218
Клас: Ловец на демони
Помощник: Разбойник
Контакти:

Re: Бан вълна в Диаблото

Мнение от Noxifer » 16 апр 2016, 15:39

tERROR написа:Не защитавам Близард но по вашата логика всеки който е играл с ботър трябва да му се трие героя защото ботърът може да го е буствал и тези 1000 - 2000 парагаона сам не може да ги направи за това време.
Не. Извърташ нещата. Speed run e едно, рекорд, особено такъв в топ 100 е съвсем друго.
thepeanut написа:причината да не се махат хората, които са влезнали в топа - ненавремената намеса на Близард и реверанс към тези които не са нарушили правилата.
"Един приятел ми подари апартамент! Поживях си в него 6 месеца!
За беда се оказа, че той не е бил законния собственик, а през последните няколко години за този имот са се водили дела. Сега искат да ме изселят!
Ама властите не отреагираха навременно. Не е ли в реда на нещата да ми направят реверанс и да си ми го оставят този апартамент, че си ми харесва?"

Потребителски аватар
Noxifer
Форумен маниак
Форумен маниак
Мнения: 218
Клас: Ловец на демони
Помощник: Разбойник
Контакти:

Re: Бан вълна в Диаблото

Мнение от Noxifer » 16 апр 2016, 16:44

delete
Последна промяна от Noxifer на 16 апр 2016, 20:18, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
thepeanut
MVP
MVP
Мнения: 452
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Бан вълна в Диаблото

Мнение от thepeanut » 16 апр 2016, 17:18

Никой не извърта нещата. Но се тълкуват по различен начин! И @Терор е прав зада учавстваш в пуш примерно за топ100 ти трябват много парагони - не колкото ДПС-а но доста - да кажем 70%-80% от неговите - иначе въобще няма да си в групата - как ще постигнеш това - правил си Н на брой опити за влизане в топа - това са прагони - в такъв случай трябва да нулират и парагоните на хората които са постигнали тези резултати - Т.Е. искаш да ги накажат, че са играли честно?

И пак повтарям - Защо трябва да се наказват и тези, които не са ползвали чийтове?

Давам ти един пример за отбор в колоезденето - в отборно класиране те имат еднакво време - Хванати са примерно 3 човека с допинг - резултата на останалите остава валиден за крайното класиране - не се вади целия отбор от класацията.

Потребителски аватар
Noxifer
Форумен маниак
Форумен маниак
Мнения: 218
Клас: Ловец на демони
Помощник: Разбойник
Контакти:

Re: Бан вълна в Диаблото

Мнение от Noxifer » 16 апр 2016, 20:16

Защо трябва да се наказват и тези, които не са ползвали чийтове?
Не съм казал да ги наказват като ги rollback-ват или банват, но като не е легитимен рекорда, нормално е да се изтрие, особено в случаите с ТРИМА от четирима баннати.
Давам ти един пример за отбор в колоезденето - в отборно класиране те имат еднакво време - Хванати са примерно 3 човека с допинг - резултата на останалите остава валиден за крайното класиране - не се вади целия отбор от класацията.
С тебе няма ама никакъв смисъл да се говори. Избрал си за пример спорт, в който няма ама абсолютно никакъв teamplay.
А сега потърси на интернет и ще намериш прецеденти за дисквалифицирани цели отбори заради допинг в спортове, които не се състоят единствено и само от въртене на педали.

Отговори