• Важно
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

• Новини

Виж последните мнения Сезон 3 - Бързо качване от 1 до 70

Накратко

1. Придържайте се към трудност Hard, без скачане на Expert или Master, само Hard.
  2. Играйте в група - хем си помагате, хем ползвате бонуса "Strength in numbers".
  3. Още от старта на играта (на Adventure) взимате оръжията на помощниците, защото са по-силни.
  4. На ниво 8 купете пръстен от търговеца Litton the Fence (в Акт 1 или Акт 3)
  5. На ниво 45, след upgrade на ковача, направете 60-то ниво [...]

Views: 1396  •  Comments: 12  •  Write comments [ Read all ]

Виж последните мнения ПТР за 2.2 приключи!

Публикувано от Blizzard:В подготовката да пуснем пач 2.2, ПТР приключи. Вече няма да можете да се логнете в ПТР клиента, както и всички ПТР акаунти ще бъдат изчистени, и ПТР форумите ще бъдат достъпни само за четене.

Моля имайте в предвид, че прогресът, който сте натрупали в ПТР-а няма да се прехвърли в оригиналния Ви Диабло акаунт.

Благодарим на всички, които участваха в този ПТР и ни предоставиха полезна информация. Ням [...]

Views: 258  •  Comments: 0  •  Write comments [ Read all ]

Виж последните мнения Сезон 3 - Преглед

Изображение

Въведение

Краят на Сезон 2 наближава, а с него сме готови да пуснем Пач 2.2, виждайки очакванията на играчите за Сезон 3. Освен 10-те преправени сета налични в пача, за сезонните играчи ще има уникални награди.
Както и преди, първите нефилими, тестващия уменията си в Сезон 3, ще имат възможността да получат лъскави, нови и преработени легендарни предмети, послените части на Conqueror’s сета за трас [...]

Views: 669  •  Comments: 2  •  Write comments [ Read all ]

Виж последните мнения Пач 2.2 - Как да се подготвим

Накратко

Старите сетове, намерени преди Пач 2.2, получават новите бонуси, т.е. излишно е да се търсят наново. Добре е да се намерят в древен (ancient) вариант, разбира се.
Старите легендарни предмети трябва да се намерят пак, за да имат новите свойства.
Колбите се махат от играта, като оставаме с една постоянна обикновена (без допълнителен бонус) такава.

Варварин

Промените предразполагат към ползване н [...]

Views: 812  •  Comments: 3  •  Write comments [ Read all ]

Виж последните мнения Манипулация на пилоните в 2.2

Изглежда този трик ще бъде оправен в 2.2, ето и изявлението на Близард.

Публикувано от Blizzard:Здравейте :)

Когато прочетох въпроса относно пилоните по време на Таверн Талк си помислих, че човекът, който зададе въпроса искаше те да бъдат премахнати от Greater Rifts напълно.
Точно този проблем, беше оправен вътрешно преди повече от месец, но решихме да задържим фикса до 2.2, вместо да го хотфиксваме директно на лайв сър [...]

Views: 345  •  Comments: 1  •  Write comments [ Read all ]

• Анкета

Анкета за Некроманти

Харесва ми много
4
11%
Цъках го малко в Ера
7
19%
Стартирах с него в Сезон
10
28%