• Важно
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

• Новини

Виж последните мнения Пътешествие до центъра на Blizzard

Миналата година худжници от цял свят участваха в състезанието по случай новия експанжън - Reaper of Souls™ Fan Art Contest.

Когато данданията утхна, Ново Зло (New Evil) от участника Андрей Кузински (Kuzinskiy) спечели голямата награда. В следващите месеци той получи бонусите, както и уникалната екскурзия от Русия до Blizzard HQ за среща с хората, вдъхновили го в начинанието:

[youtube]https://youtu.be/avLSqOm [...][/youtube]

Views: 272  •  Comments: 0  •  Write comments [ Read all ]

Виж последните мнения Профилактика (Maintenance)

Публикувано от Blizzard:Ще бъде проведена профилактика във вторник, 9-ти юни, от 17:00 до 19:00. По това време достъпът до играта ще бъде преустановен.

Благодарим за търпението.

Отнася се за американските сървъри (US).

Източник: Battle.net

Views: 1272  •  Comments: 9  •  Write comments [ Read all ]

Виж последните мнения Колко ще продължи Сезон 3

Сезон 3 става на 2 месеца (стартира на 10-ти април) и много хора почват да се чудят кога ще приключи. Както беше казано по-рано, очаква се той да бъде поне 4 месеца, така че има време за всички да участват и усетят тръпката от новото начало.

Ето и какво казват от Blizzard:

Публикувано от Blizzard:Все още целим Сезон 3 да продължи поне 4 месеца. Както Wyatt спомена преди време, искаме баланс, предоставяйки достатъчно време [...]

Views: 311  •  Comments: 2  •  Write comments [ Read all ]

Виж последните мнения Соло игра или в група

Tyvalir разяснява за двата типа игра:
Публикувано от Blizzard:Въпреки че искаме в самостоятелната игра и тази в група да се усеща като възнаграждаващи, ако трябва да предпочетем един тип, той ще е вторият. Или, представяйки крайния резултат като: сам играч, който трудно си намира група, спрямо отборен играч, на когото се налага да изгони някого, ще предпочетем последния.

В началния стадий на разработка много играчи чувств [...]

Views: 298  •  Comments: 0  •  Write comments [ Read all ]

Виж последните мнения Промени по съставките

@Diablo съставките има нужда от любов, може ли магическите предмети да се превръщат в обикновен, син и жълт материал.

Публикувано от Blizzard:Съставките определено са в радара ни и работим по тях. Следете за повече информация и update-и по темата.

Източник: Twitter

Views: 272  •  Comments: 0  •  Write comments [ Read all ]

• Анкета

Анкета за Некроманти

Харесва ми много
4
11%
Цъках го малко в Ера
7
19%
Стартирах с него в Сезон
10