• Важно
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

• Новини

Виж последните мнения Промени по съставките

@Diablo съставките има нужда от любов, може ли магическите предмети да се превръщат в обикновен, син и жълт материал.

Публикувано от Blizzard:Съставките определено са в радара ни и работим по тях. Следете за повече информация и update-и по темата.

Източник: Twitter

Views: 265  •  Comments: 0  •  Write comments [ Read all ]

Виж последните мнения Сезон 3 - Успешно затворени GR 65+

Най-вече за крусовете и Доковете, да видят как се правят правилно нещата. :)

Views: 1205  •  Comments: 10  •  Write comments

Виж последните мнения Прикачен(и) файл(ове) Event с Кравешко ниво по случай третата годишнина на D3

Внимавайте къде влизате ;)

Изображение

Публикувано от Blizzard:That said, while the idea of some sort of "cowpocalypse" (as one terrified farmer has taken to calling this) is udderly ridiculous, it is worth noting that one can never be too careful. And so, after consulting with our local Horadrim chapter, we have elected to issue an advisory. Effective immediately, we encourage all residents of Sanctuary to steer clea [...]

Views: 854  •  Comments: 11  •  Write comments [ Read all ]

Виж последните мнения Промени по Hellfire машините

Публикувано от Blizzard:Съгласни сме с много от дискутираните неща, затова ще обърнем внимание на машините в бъдеще. Сега има несъразмерност между положените усилия и наградата, затова ще се опитаме да подобрим съотношението. Ще се опитаме да решим проблема до следващия главен контент пач, но понеже е в разработка, това може да се промени.

(И преди лудите да попитат: дата за пач няма, дискутира се. Все още е в разрабо [...]

Views: 304  •  Comments: 0  •  Write comments [ Read all ]

Виж последните мнения Контрол над масите и постоянен стън

BeerLeague написа:Никой не иска да играя DPS. И защо да е иначе, след като може да се печели двойно повече опит като поддържащ(танк)?

Публикувано от Blizzard:... Проблемът е свързан с възможността за постоянен stun на враговете, който ще се стремим да премахнем в бъдещ пач.

Всъщност точно това е една от причините танковете в грифт да може да набавят максимално количество бонус опит, пренебрегвайки защитните характеристики. Без значение от п [...]

Views: 463  •  Comments: 4  •  Write comments [ Read all ]

• Анкета

Анкета за Некроманти

Харесва ми много
4
11%
Цъках го малко в Ера
7
19%
Стартирах с него в Сезон
10
28%