• Важно
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

• Новини

Виж последните мнения Без класации между сезоните

Публикувано от Blizzard:Привет на всички.

Пач 2.6.1 е на път, а за онези от Вас, които са следили внимателно PTR, той е пълен с промени по баланса за всички класове. Докато мнозина очакват началото на Сезон 12 - за да ги изпробват, ние знаем, че онези от Вас, за които класациите на Ера са страст, може би са загрижени.

Експериментираме с технология, която ще ни позволява временно да заключим класациите в Ера. Това ще ни поз [...]

Views: 59  •  Comments: 2  •  Write comments [ Read all ]

Виж последните мнения Край на сезон 11 и начало на сезон 12

Сезон 11 приключва скоро (Battle.net)

Изображение

Публикувано от Blizzard:
  • Край на С11 - 20.10.2017, 18:00
  • Начало на С12 - 09.11.2017, 18:00

Отново старта на новия сезон ще е в четвъртък.... За да минело всичко ОК..... Тея се бъзикат с нас....

Views: 87  •  Comments: 0  •  Write comments [ Read all ]

Виж последните мнения Прикачен(и) файл(ове) Нови социални възможности в приложението

Изображение

Представяме Ви новите социални функции, които вече са налични в бета-версията на настолното приложение Blizzard Battle.net®: новия раздел Social, Blizzard Groups, профили, аватарите и възможността да се офлайн! За да достигне до възможно най-много играчи, от днес бета-версията на приложението е отворена за Вас и вашите приятели - не е необходима покана.

За да преминете към бета-версията на приложен [...]

Views: 107  •  Comments: 1  •  Write comments [ Read all ]

Виж последните мнения Подробности за PTR-пачовете от Дон Ву

Публикувано от Blizzard:Привет на всички.

Имаше много дискусии за някои от промените в най-новата версия на PTR, затова исках да се включа и се надявам да хвърля малко светлина за някои от решенията, които направихме.

Първо бих искал да опитам да изтъкна някои погрешни схващания, които съм забелязал при играчите:

• Големите числа не означават непременно големи бъфове или нърфове. Увеличаването на бонусите за щети от 6100% до [...]

Views: 84  •  Comments: 0  •  Write comments [ Read all ]

Виж последните мнения Обратна връзка за играта в група

Публикувано от Blizzard:Привет, тестери!

Този предстоящ пач включва множество нови функции и елементи за Diablo III: Reaper of Souls. За повече информация относно обхвата на Patch 2.6.1, моля, разгледайте последните ни бележки тук.

В стремежа си да насочваме усилията Ви към тестване, понастоящем търсим насочена тясно фокусирана обратна връзка за играта в група от четирима.

За да има организация на обратната връзка, Ви молим [...]

Views: 107  •  Comments: 1  •  Write comments [ Read all ]

• Анкета

Анкета за Некроманти

Харесва ми много
4
11%
Цъках го малко в Ера
7
19%
Стартирах с него в Сезон
10