• Важно
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

• Новини

Виж последните мнения Нещо ново може би предстои ...

Публикувано от Blizzard:Припомняме, че дизайнът не е единственият аспект в разработката. Много талантливи хора работят по Diablo III в ралични сфери. Джош например сега е съсредоточен върху визуалните неща по картата :)

Важно е да отбележим и че тези предавания не са предвидени за Въпроси и Отговори за предстоящи промени. Те дават възможност да срещнете разработчиците в неофициален вариант. Tavern Talk е повече в стил [...]

Views: 383  •  Comments: 0  •  Write comments [ Read all ]

Виж последните мнения Прикачен(и) файл(ове) Може да добавите до 200 приятели в Battle.net

Battle.net.png
Battle.net.png (692.19 KиБ) Видяна 284 пъти

Публикувано от Blizzard:Вашият отбор става ве по-силен. Вече може да добавите до 200 приятели в Battlenet. Приятна игра!

Източник: Twitter

Views: 284  •  Comments: 0  •  Write comments

Виж последните мнения Пътешествие до центъра на Blizzard

Миналата година худжници от цял свят участваха в състезанието по случай новия експанжън - Reaper of Souls™ Fan Art Contest.

Когато данданията утхна, Ново Зло (New Evil) от участника Андрей Кузински (Kuzinskiy) спечели голямата награда. В следващите месеци той получи бонусите, както и уникалната екскурзия от Русия до Blizzard HQ за среща с хората, вдъхновили го в начинанието:

[youtube]https://youtu.be/avLSqOm [...][/youtube]

Views: 272  •  Comments: 0  •  Write comments [ Read all ]

Виж последните мнения Профилактика (Maintenance)

Публикувано от Blizzard:Ще бъде проведена профилактика във вторник, 9-ти юни, от 17:00 до 19:00. По това време достъпът до играта ще бъде преустановен.

Благодарим за търпението.

Отнася се за американските сървъри (US).

Източник: Battle.net

Views: 1249  •  Comments: 9  •  Write comments [ Read all ]

Виж последните мнения Колко ще продължи Сезон 3

Сезон 3 става на 2 месеца (стартира на 10-ти април) и много хора почват да се чудят кога ще приключи. Както беше казано по-рано, очаква се той да бъде поне 4 месеца, така че има време за всички да участват и усетят тръпката от новото начало.

Ето и какво казват от Blizzard:

Публикувано от Blizzard:Все още целим Сезон 3 да продължи поне 4 месеца. Както Wyatt спомена преди време, искаме баланс, предоставяйки достатъчно време [...]

Views: 310  •  Comments: 2  •  Write comments [ Read all ]

• Анкета

Анкета за Некроманти

Харесва ми много
4
11%
Цъках го малко в Ера
7
19%
Стартирах с него в Сезон
10
28%